У Львівській міськраді супутниця заступника міністра з оголеними грудьми викликала фурор (фото)

У соцмережах активно обговорюють дівчину, яку помітили на фото поруч із заступником міністра освіти й науки України Ігорем Гарбаруком та мером Львова Андрієм Садовим у Львівській міськраді.

Вона з’явилася на офіційній зустрічі у чорній сукні з наполовину оголеними грудьми без бюстгальтера.

Знімок вперше опублікували у Facebook-групі “Ху**вий Львів”. Вона стала зіркою соцмереж.

Як з’ясувалося, це помічниця Гарбарука 27-річна юристка Христина Тишкун.

Вона сама виклала світлину у своєму Instagram-акаунті, однак після хвилі критики щодо її образу на офіційній зустрічі закрила до нього доступ.

Крім того, увагу користувачів мережі привернув і хрестик на шиї жінки. Зокрема, шеф-редактор порталу “Освітня політика” Віктор Громовий у своєму Facebook іронічно зазначив, що єдина проблема освіти та енергоефективності, яку сьогодні обговорюють у Львові, – “хто ця дама з хрестиком і чому ті хлопаки мають такі кислі писки”.

“Хрестик на шиї головне!” – писали користувачі, інформує “Обозреватель”.

Щодо решти образу супутниці Гарбарука користувачі також змагалися в дотепах.

“Тут постає лише одне питання: “А що, так можна було?” Креативна дівчина”, “Жах та й годі!”, “Але шляхетно все…з хрестиком”, “Заради справедливості треба сказати, що вони зробили наш вечір. Весело”, “Реготали всією хатою! Ганьба”, – писали вони.

Відомо, що Христина Тишкун є юристкою та власницею компанії “БК Забудова”. Народилася 30 серпня 1994 року у Львові. У своєму Facebook вона зазначила, що отримала ступінь магістра права у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Наразі проживає в Києві. Також Тишкун працює помічником адвоката в адвокатському бюро Advisers.

Зазначимо, як повідомляється на сайті Львівської міськради, Гарбарук 24 грудня з офіційним візитом відвідав місто і поспілкувався з мером щодо досягнень у сфері освіти й науки. Чиновники обговорили нові проєкти та заходи з енергоефективності.

У неділю, 26 грудня, Гарбарук відреагував на обговорення, що вибухнули в мережі, опублікувавши на своїй сторінці у Facebook вірш Редьярда Кіплінга, перекладений українською мовою.

“Як вистоїш, коли всі проти тебе

Упали духом і тебе кленуть,

Як всупереч усім ти віриш в себе,

А з їх невіри також візьмеш суть”, – такі рядки виклав у соцмережі заступник міністра.

Більше львівських новин читайте за посиланням: