Депутат від “Самопомочі” поклав на лопатки колегу-“свободівця”: відео бійки на сесії Львівської райради

23 грудня у Львівській райраді побилися депутат-“свободівець” Богдан Федун та депутат від «Самопомочі», олімпійський призер з карате Станіслав Горуна.

Про це інформує zaxid.net.

Так, на засіданні сесії стався конфлікт між 27-річним депутатом від «Свободи» Богданом Федуном та 32-річним депутатом від «Самопомочі» Станіславом Горуною.

Шарпанина між двома депутатами переросла у бійку – Федун напав на Горуну.

Горуна спершу намагався стримати нападника і не бив у відповідь, але через кілька секунд поклав опонента на підлогу.

Інші депутати намагалися зупинити конфлікт словами: «Хлопці, та ви що здуріли?!», «Гов-гов-гов!» та врешті розборонили учасників бійки.

Станіслав Горуна розповів zaxid.net, що конфлікт відбувся одразу після засідання сесії районної ради. Богдан Федун спершу словесно почав ображати Станіслава Горуну, а потім кинувся до бійки.

«Він почав кричати, що я «вата». Я йому сказав: “Якби ти був нормальним чоловіком, ти би мені це сказав при особистій зустрічі, коли ми зустрічалися і обговорювали ці всі питання, а не зараз на камеру. А зараз ти себе поводиш як сопляк”. Він почав мене ображати і кидатися на мене. Попробував мене головою вдарити, потім коліном, рукою на мене замахнувся. Я просто повалив його на землю», – розповів Горуна.

Я просто повалив його на землю», – розповів Cтаніслав Горуна.

Довідка:

Станіслав Горуна:

Відомий каратист, багаторазовий срібний та бронзовий призер чемпіонатів Європи, бронзовий призер Олімпіади у Токіо 32-річний Станіслав Горуна публічно виступив на захист іншої бронзової призерки Олімпіади Ярослави Магучіх, яка сфотографувалася разом зі суперницею-росіянкою. Горуна вперше став депутатом на місцевих виборах 2020 року, обраний до Львівської районної ради від «Самопомочі».

Богдан Федун:

27-річний свободівець Богдан Федун теж став депутатом уперше, офіційно тимчасово безробітний, був головою Львівського осередку Всеукраїнської громадської організації «Сокіл», брав участь у російсько-українській війні у складі добровольчого підрозділу «Карпатська січ».

Більше львівських новин читайте за посиланням: