Підозра про намагання повалити конституційний лад: СБУ прийшла з обшуками до львівського антивакцинатора Стахіва (фото)

16 листопада працівники СБУ прийшли з обшуками до відомого львівського антивакцинатора Остапа Стахіва та оголосили йому про підозру в намаганні повалити конституційний лад в Україні.

Джерела zaxid.net у правоохоронних органах підтвердили інформацію про обшуки.

Обшуки у квартирі Остапа Стахіва на вул. Франка, 60 розпочались у вівторок, 16 листопада, близько 12:00. В оприлюдненому в Instagram-каналі White.Lviv відео видно велику кількість людей, які зібралися у квартирі та під’їзді будинку, де мешкає Остап Стахів. На відео видно працівників СБУ в касках, а також медиків і людей в цивільному одязі.

Джерела у правоохоронних органах підтвердили інформацію про обшуки в помешканні Остапа Стахіва. У пресслужбі СБУ наразі не надають офіційних коментарів.

У квартиру до Остапа Стахіва прийшли кілька десятків його однодумців, серед яких так звані «журналісти Стремоусова» – прихильники антивакцинатора та проросійського провокатора з Херсона Кирила Стремоусова. Прихильники Стахіва зблокували вхід у його квартиру та повідомили про замінування цього помешкання. На місце події приїхала вибухотехнічна служба та ДСНС, однак фахівців не впускали всередину будинку.

Після кількох годин слідчих дій у квартирі Остапа Стахіва він вийшов з дому в оточені своїх прихильників. Стахів заявив, що його оббріхують і звинуватив журналістів у продажності. Працівники СБУ та поліцейські також покинули місце події, завершивши обшуки.

Після кількох годин слідчих дій Остап Стахів з прихильниками вийшов з під’їзду свого будинку

Нагадаємо:

нещодавно львівські депутати звернулись до СБУ з заявами про притягнення його до відповідальності за поширення фейків про вакцинацію. На думку депутатів, діяльність Стахіва може призвести до повалення конституційного ладу в Україні. Депутат Львівської міської ради Ігор Шолтис повідомив, що також звернувся до Жидачівської державної податкової інспекції стосовно сплати податків Остапом Стахівим.

Хто такий Остап Стахів?

35-річний Остап Стахів – відомий у Львові провокатор та організатор проплачених акцій. Він став відомим на початку пандемії коронавірусу, коли публічно у своїх соцмереж заявляв, що ковіду не існує. Також Стахів поширює різноманітні фейки про вакцинацію та різні теорії всесвітньої змови. Він намагається переконати своїх підписників, що пандемія коронавірусу – це вигадка. Сторінки Стахіва вже неодноразово блокували YouTube та Facebook. Також під час карантину Остап Стахів неодноразово влаштовував провокації у лікарнях та навчальних закладах Львова й інших міст. Саме Остап Стахів організував пікет антивакцинаторів у Києві 3 листопада. Він називає себе керівником незареєстрованої організації «Права людини», на рахунок якої збирає гроші для своїх акцій.

Більше львівських новин читайте за посиланням: