Рейтинг львівських телеканалів: лідирує «Правда ТУТ, серед аутсайдерів – NTA

Згідно з результатами опитування соціологічної групи «Рейтинг», основними джерелами отримання інформації про події в Україні для львів’ян є соціальні мережі (63%), новинні інтернет-сайти (57%) та телебачення (46%).

  • 39% респондентів зазначили, що дивляться телебачення кожного дня. Попри це чверть опитаних взагалі не дивиться ТБ. 1-2 рази на тиждень, або є рідше переглядають телепрограми 36% опитаних.
  • 32% тих, хто взагалі дивиться телебачення, не переглядають місцеві телеканали. Кожен п’ятий-шостий львів’янин дивиться такі канали як «Правда ТУТ: Львів», «UA: Львів», «NTA», «Перший Західний».
  • У відповідь на запитання: «Які місцеві телеканали ви переглядали хоча б один раз за останній місяць?» респонденти віддали перевагу «Правді ТУТ: Львів», «UA: Львів», а от «NTA», і «Перший Західний» – в аутсайдерах.
  • Серед програм телебачення львів’яни частіше дивляться новини (48%). Фільми на телебаченні дивляться 39%, документально-пізнавальні програми – 34%, серіали – 27%, розважальні передачі – 24%, політичні ток-шоу – 20%, мультфільми та програми розслідування – по 11%, програми на соціально-економічну тематику – 8%.

Довідка:

Аудиторія опитаних: мешканці Львова  від 18 років і старші. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Опитування проведене протягом 1-11 жовтня 2021 р.

Більше львівських новин читайте за посиланням: