«Одна мета» музикою збирає кошти для ЗСУ: долучайтесь до допомоги і ви (фото)

У Львові відбувся благодійний концерт, метою якого було зібрати кошти для 95-ї аеромобільної бригади десантно-штурмових військ.

Про це інформує кореспондент ІА «ПІКА».

Вчора, 24 червня, у Львівському закладі «Biergarten» відбувся другий концерт, який організував благодійний фонд «Одна мета». Власне, метою фонду є збір коштів на автомобіль для ЗСУ – пікап, ціна якого становить 4400$ або 156 200.00 ₴.

У заході взяли участь львівські музиканти та співачка Promsonya з міста Костянтинівка Донецької області. Відкривав дійство організатор і музикант Alex Smith. Вже з перших нот публіка пройнялась лампово-акустичною атмосферою і наступний дует Inary чудово підхопив цю естафету. Із самого початку концерту публіка залишала свої кошти не лише на барі, а й робила внески на рахунки фонду та безпосередньо у банку, яка слугувала «скринькою» того вечора.

«Екватор» концерту припав саме на ніжноголосу гостю з Донеччини Софію Пилипченко. Promsonya зіграла свої акустичні пісні, які відразу ж дуже сподобались усім присутнім. Після неї дует «Чайка» додав своїм виступом трішки драйву, а завершив дійство гурт «Lubko Stasiv I Shahid». Це «галицько-волинський» лаундж-проект музикантів із гурту «NUMO», які виконали свої пісні із першого альбому «В дорогу» та багато нових композицій, серед яких і «Вечірка», яка вже стала знаною серед публіки.

Загалом, атмосфера протягом всього концерту була умиротвореною та спокійною. Проте, це лише оманливе відчуття, бо в Україні триває війна. Про мету концерту – збір коштів для ЗСУ – постійно нагадував як ведучий заходу Роман Гурський, так і всі музиканти.

Загалом, за цей концерт БФ «Одна мета» вдалось зібрати 12 413 гривень, що перевищило збори попереднього заходу. Проте цього все ще недостатньо, тож організатори вже планують наступний захід, яким стане ще масштабнішим.

Для того, щоб долучитись до збору грошей на автомобіль для 95-ї аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ, ви можете скористатись наступними реквізитами:

Посилання на Банку
https://send.monobank.ua/jar/9pYTUuQWnL
Номер картки Банки
5375 4112 0220 9768

Довідка:

95-та окрема десантно-штурмова бригада (95 ОДШБр) — військове з’єднання у складі Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Базується у м. Житомир.

Бригада була створена як 95-й навчальний центр, а згодом переформована на бригаду. У 1990-х, 2000-х роках брала участь у міжнародних навчаннях, миротворчих місіях під егідою ООН.

Навесні 2014 року у числі перших була піднята для відбиття російської агресії. Підрозділи бригади брали участь у боях за Слов’янськ, а згодом — на різноманітних ділянках фронту на сході України. У липні—серпні 2014 року підрозділ бригади здійснив багатокілометровий рейд тилами супротивника. З 2016 року бригада була переформована на десантно-штурмову і отримала танковий підрозділ.

Благодійний фонд “Одна Мета” офіційно створили в м. Житомирі 28 квітня 2022 року з ініціативи Артема Сохацького. Щоправда, працювати хлопці почали ще у перший тиждень повномасштабного вторгнення росії.

Спершу основний пріоритет БФ був на пластини для бронежилетів. За час роботи фонду до ЗСУ було передано 200 пластин (близько 100 комплектів), більшість із яких –  для 95-ї аеромобільної бригади. Щотижня фонд комплектує і надсилає 2-3 комплекти гуманітарної допомоги на фронт (за час повномасштабної війни вже надіслали понад 30 посилок).

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

Спершу скеровували до Київської обл., потім до Харківської, Сумської, Донецької, Луганської, Миколаївської, Запорізької областей.

У фонді “Одна Мета” приблизно 10 осіб займаються комплектуванням, логістикою, і зв’язком з військовими. Організація також співпрацює з волонтерами, які перебувають в інших країнах (Польша, Німеччина). Окрім пластин Фонд також замовляє і навіть виготовляє розгрузки, плитоноски.

Сьогодні воїни найбільше потребують автівок. «Одна мета» вже придбала перше авто і готує його до передачі. Оскільки учасники фонду мають знайомих, що займаються постачанням пікапів з Британії, то фонд організував збір коштів на ще одну машину.

Інстаграм сторінки:
@artemsokhatskiyy
@odnameta
@_rudik22
@dmitry_.viktorovich
@bovsunovskiy_

Дякуємо Вам, що Ви з нами!

Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням: