Посилений карантин у Львові продовжили до 4 квітня

Дію посиленого карантину у Львові продовжили до 4 квітня.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” написав мер міста Андрій Садовий.

Таке рішення, за його словами, ухвалила Комісія з надзвичайних ситуацій Львова.

“За останню добу в міські лікарні надійшло 63 хворих. Виписали лише 3 людини. Ми працюємо над збільшенням кількості ліжок, – зазначив Садовий. – Сьогодні ухвалили рішення про розгортання тимчасового шпиталю на базі приміщень медичного університету, які вони орендують у Лікарні швидкої допомоги”.

Також він поінформував, що мерія звернулась до МОЗу з проханням внести дитячу лікарню на Орлика до переліку медзакладів, які лікують дітей, хворих на коронавірус.

“Починаємо співпрацю із Залізничною лікарнею. Вони готові приймати у себе хворих, але місто зі свого боку передасть їм необхідну кількість кисневих концентраторів”, – додав Садовий і зауважив, що у місті не вистачає медиків у боротьбі з епідемією.

“За останні 2 дні отримали 350 звернень від лікарів з усієї України, які готові допомогти у цій нелегкій боротьбі. Зараз напрацьовуємо механізм додаткового преміювання усіх медиків, які працюють із COVID-19. Щодо підприємців, яким сьогодні теж складно. Готуємо окрему програму підтримки бізнесу”, – резюмував мер Львова.

Зауважимо:

У Львові в період з 19 по 28 березня вводиться посилений карантин.

Ми також інформували: