На Донеччині біля села Пречистівка 13 липня під час виконання бойового завдання загинув український екіпаж вертольота Мі-8. Усі троє льотчиків служили у 16-й окремій бригаді армійської авіації “Броди”.
Докладніше про це розповідає “Обозреватель”.
Його називали “ходяча енциклопедія”
1 серпня у Бродах Львівської області попрощалися з трьома військовими льотчиками: командиром екіпажу майором Євгеном Копотуном, льотчиком-оператором старшим лейтенантом Назарієм Крілем та бортовим техніком капітаном Богданом Лозовим.
27-річний Євген Копотун родом із Криму. А навчався у Харківському національному університеті Повітряних сил України. Закінчив вищий навчальний заклад із відзнакою.
“Скільки пам’ятаю Женю, він постійно читав, навчався. Ми його навіть називали “ходяча енциклопедія”. День у нього починався о 4-й ранку. Навчання, потім спорт, потім знову навчання, і так постійно. Іноді здавалося, що весь свій час він витрачає на навчання. Літав він дуже добре та грамотно. Женя був дуже справедливий. Ніхто з нас не може повірити, що його вже немає”, – розповів його однокурсник.
На сторінці в одній із соцмереж Євгеній постив фотографії з марафонів, в яких він брав участь. Біг був його серйозним захопленням.
У Євгена залишилися дружина та маленька донька.
Двоє льотчиків родом із Бродів
Бортовий механік Богдан Лозовий родом із міста Броди, що на Львівщині. Він також навчався у Харківському національному університеті Повітряних сил України.
Батьки дуже пишалися тим, що Богдан навчається на льотчика. На сторінці в Instagram батька Богдана багато фото із сином, одне з них на тлі університету ЗС України.
Родом із Бродів і льотчик-оператор Назарій Кріль. Там він закінчив школу №2 та вступив до того ж Харківського національного університету Повітряних сил України.
Новини, аналітика, ексклюзив – у нашому Телеграм-каналі! Приєднуйтесь! https://t.me/informagenstvopica
- Курс долара, можливий дефолт і ріст цін: що очікує українців найближчим часом?
- Генерал Романенко: «Росіяни готують наступ на півдні України, американці «прокидаються»
- Російські ракети з території білорусі: як нам відповісти?
- Страх чи «блеф»: чому росія все частіше говорить про переговори з Україною? – думка експерта
- Куди може втекти путін, якщо програє війну з Україною?