Думали, що вибухівка: у львівському аеропорту підірвали сумку з ноутбуком (фото)

21 липня у зоні очікування львівського аеропорту співробітники служби безпеки виявили підозрілу сумку.

Детектори підтвердили ймовірну наявність вибухівки у сумці. В результаті двогодинної спецоперації сумку винесли за межі аеропорту і підірвали.

Як з’ясувалося, детектори вибухівки спрацювали на ноутбук, який був у сумці. Власницею загубленої сумки виявилась молода азіатка, яка летіла до Стамбула.

Підозрілу сумку під сходами у залі очікування на першому поверсі співробітники служби безпеки аеропорту виявили близько 9:25. Вони відразу ж повідомили про знахідку поліцію, на місце події відразу ж приїхали також вибухотехніки і рятувальники ДСНС. Всіх пасажирів і персонал з першого поверху аеропорту, близько 300 людей, вивели на вулицю, проте пасажирів, що уже пройшли паспортний контроль і перебували у зоні вильоту не евакуйовували. Патрульна поліція перекрила в’їзди на територію аеропорту. Загалом у аеропорту затримали 9 рейсів.

Як стало відомо ZAXID.NET з власних джерел у поліції, ситуація була напружена, адже детектор вибухівки дав позитивний сигнал на вміст залишеної сумки. Тому вибухотехніки з допомогою спеціального дистанційно керованого робота винесли сумку за межі аеропорту і підірвали її. Після вибуху там знайшли рештки звичайного ноутбука, проте жодних слідів вибухівки не виявили.

Близько 12:00 львівський аеропорт відновив повноцінну роботу.

Директорка львівського аеропорту Тетяна Романовська заявила на оперативному брифінгу, що власницю покинутої сумки уже знайшли. За даними ZAXID.NET, мова йде про молоду азіатку, зареєстровану на рейс Turkish Airlines Львів-Стамбул, який мав відлетіти о 10:00. В результаті літак затримали на три години, а після розмови з поліцією забудькувата пасажирка все ж вилетіла цим рейсом до Стамбула.

Читайте більше новин про Львів та Львівщину за посиланням: