Бурульки трощать авто у Львові: хто має заплатити за ремонт? (відео)

Щойно потепліло – у Львові почалися нові проблеми. Якщо досі водії скаржилися на нестачу місць для паркування, то тепер і тих, що є – бояться. Адже через погану роботу комунальних служб вони стали небезпечними.

Про це розповідають у сюжеті ТСН.

Днями до Львова прийшло потепління. Відтак гігантські борульки, які комунальники не встигли позбивати з будинків, почали падати просто на голови перехожим та прапарковані автомобілі.

Мерія каже, що працює постійно, однак не встигає впоратися з усіма будинками. Досі розчистили понад 500 будівель, втім, це лише десята частина з того, що зобов’язана обслуговувати мерія.

Водночас, є питання і не лише до чиновників. Так, за бурульки на приватних будинках відповідає вже не міська рада, а управляюча компанія – ОСББ чи інше підприємство. Якщо ж таких нема (з огляду на незавершене будівництво, наприклад), то відповідальність за стан покрівель несе власник будівлі.

Героєм сюжету став водій Андрій Чемес. Борулька побила його авто настільки сильно, що ремонт коштуватиме 20 тисяч гривень.

Автівка була припаркована під приватною новобудовою. Однак, власник будинку відшкодовувати втрати не захотів – сказав, мовляв, будівництво ще не закінчене, паркінг не узаконений, відтак нічого було там паркуватися. Однак, Андрій наполягає на своєму, адже восени там була розмітка і люди залишали свої авто.

Після інциденту власник автівки викликав на місце поліцію та зафіксував пошкодження авто. Юристи підказують, що, подаючи до суду, справу можна виграти, адже навіть за недобудову власник несе відповідальність. Втім, після того, як він помітив зйомки сюжету – зателефонував до водія і погодився частково компенсувати ремонт автівки.

Читайте також: